• Hvala navijačem, staršem, sponzorjem, vodstvu, trenerju,...!
    Nasvidenje v sezoni 2018/ 2019!
    previous arrow
    next arrow
    Slider

Spored

Državno prvenstvo 2017/ 2018 (1. del)

1. krog – sobota 07.10.2017
19:00 Aliansa Šempeter: Zgornja Gorenjska 3:0 (25:20, 25:15, 25:19)

2. krog – sobota 14.10.2017
19:30 Zgornja Gorenjska: Kema Puconci 2:3 (16:25, 25:19, 25:21, 20:25, 12:15)

3. krog – sobota 21.10.2017
14:00 GEN-I Volley: Zgornja Gorenjska 3:0 (25:18, 25:22, 25:10)

4. krog – sobota 28.10.2017
18:00 Zgornja Gorenjska: Calcit Volley 1:3 (13:25, 15:25, 25:21, 8:25)

5. krog – sobota 04.11.2017
18:30 Formula Formis: Zgornja Gorenjska 3:0 (25:14, 25:18, 25:15)

6. krog – četrtek 02.11.2017
20:00 Zgornja Gorenjska: Nova KBM Branik 0:3 (20:25, 10:25, 12:25)

7. krog – sobota 18.11.2017
19:00 Ljubljana: Zgornja Gorenjska 0:3 (26:28, 7:25, 25:27)

8. krog – sobota 25.11.2017
19:30 Zgornja Gorenjska: Ankaran Hrvatini 3:0 (25:14, 25:17, 25:18)

9. krog – sobota 02.12.2017
18:00 Luka Koper: Zgornja Gorenjska 1:3 (18:25, 25:21, 22:25, 17:25)

10. krog – sobota 09.12.2017
19:30 Zgornja Gorenjska: Aliansa Šempeter 1:3 (15:25, 28:26, 17:25, 22:25)

11. krog – petek 15.12.2017
18:00 Kema Puconci: Zgornja Gorenjska 3:0 (25:22, 25:20, 25:18)

12. krog – sobota 20.01.2018
18:00 Zgornja Gorenjska: GEN-I Volley 0:3 (12:25, 14:25, 10:25)

13. krog – sreda 31.01.2018
20:00 Calcit Volley: Zgornja Gorenjska 3:0 (25:15, 25:12, 25:16)

14. krog – sobota 03.02.2018
19:30 Zgornja Gorenjska: Formula Formis 0:2 (18:25, 16:25, 18:25)

15. krog – sobota 10.02.2018
18:00 Nova KBM Branik: Zgornja Gorenjska 0:0 (25:10, 25:14, 25:20)

16. krog – sobota 17.02.2018
19:30 Zgornja Gorenjska: Ljubljana 0:0 (25:16, 21:25, 25:16, 25:22)

17. krog – sobota 24.02.2018
19:00 Ankaran Hrvatini: Zgornja Gorenjska 3:1 (25:18, 25:19, 17:25, 25:15)

18. krog – sobota 03.03.2018
19:30 Zgornja Gorenjska: Luka Koper 2:3 (15:25, 17:25, 25:15, 27:25, 9:15)

Državno prvenstvo 2017/ 2018 (2. del)- zelena skupina

1. krog – sobota 10.03.2018
18:00 Zgornja Gorenjska: Ankaran Hrvatini 2:3 (13:25, 23:25, 25:17, 25:18, 12:15)

2. krog – sobota 17.03.2018
19:30 Zgornja Gorenjska: Ljubljana 3:2 (25:19, 26:28, 22:25, 25:11, 21:19)

3. krog – sobota 24.03.2018
19:00 Luka Koper: Zgornja Gorenjska 2:3 (23:25, 23:25, 25:9, 25:22, 9:15)

4. krog – sreda 28.03.2018
19:00 Ankaran Hrvatini: Zgornja Gorenjska 2:3 (25:19, 25:21, 18:25, 19:25, 8:15)

5. krog – sreda 04.04.2018
19:00 Ljubljana: Zgornja Gorenjska 0:3 (19:25, 19:25, 14:25)

6. krog – petek 06.04.201
20:00 Zgornja Gorenjska: Luka Koper 0:3 (21:25, 21:25, 23:25)

Pokal Slovenije

1/8 finala

1. tekma – torek 07. 11. 2017

18:30 Fly Team: Zgornja Gorenjska 0:3 (16:25, 20:25, 23:25)

2. tekma – sreda 15. 11. 2017

20:00 Zgornja Gorenjska: Fly Team 3:0 (25:16, 25:19, 25:20)

1/4 finala

1. tekma – sreda 29. 11. 2017

20:00 Formula Formis: Zgornja Gorenjska 3:0 (25:16, 25:11, 25:13)

2. tekma – četrtek 07. 12. 2017

19:30 Zgornja Gorenjska: Formula Formis 0:3 (9:25, 15:25, 9:25)

Comments are closed