Arrow
    Arrow
    Slider

Štajerke premočan zalogaj za Gorenjke

Četrto tekmo v nizu ‘težjih’ tekem v državnem prvenstvu so odbojkarice Zgornje Gorenjske odigrale nocoj v Hočah, njihove nasprotnice so bile odbojkarice Formule Formis. Štajerke so bile po štirih krogih na četrtem mestu s tremi zmagami in enim porazom. Gorenjke so želele v Hočah osvojiti vsaj en niz, kar bi bil lep uspeh, toda domače odbojkarice jim tega niso dovolile. Na začetku tretjega niza so bile možnosti Gorenjk za osvojitev niza sicer precejšnje, povedle so namreč s 7:0, a so gostiteljice hitro vzpostavile ravnotežje in Zgornji Gorenjski prizadejale nov poraz.

Formula Formis: Zgornja Gorenjska

3:0 (25:14, 25:18, 25:15)